Фалангата е подготвена за читање весници – Нека ни биде пак досадно против Австрија (Фото)

Во јануари 2015 година навивачите на македонската репрезентација во Катар приредија одличен штос, а посакуваме и денеска во нов дуел со Австрија да има реприза од Мундијалот пред пет години

Слични вести...