Фановите на Арсенал тријат раце, девојката на новиот Топчија е шампионка во тресење задник (Видео)

Полскиот дефанзивец Јакуб Кивиор, кој досега играше за Специја, само детали го делат од потпишување на договор со Арсенал, а англиските медиуми ги запознаа фановите на Топчиите со новиот играч, чија девојка Клаудија е шампион во тверкање, како што популарно се нарекува танцување во кое главна улога има задникот.

Клаудија Ковалчик го има освоено првенството на Германија во тверкање, додека на ЕП во 2018 година стигнала до полуфинале. Сега таа има своја школа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

- Оглас -

Најнови вести