Фаул востилот на НФЛ: Го разнесе, но не го спречи да му даде тројка (Видео)

Еден од најтешките фаули во НБА-сезонава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *