Фаворитите си играа на вртелешка, само Наполи не успеа (Видео)

Арсенал, Рома, Гранада и Молде победија, иако имаа негатива од 0:1, а сензација приреди АЗ Алкмар со победа на „Сан Паоло

Слични вести...