Феенорд блескаше на терен, но се избламира со промотивното видео (Видео)

Во дуелот на некогашните европски прваци, холанадскиот тим го победи Порто со 2:0, но се избламира со промотивното видео, кое беше повлечено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *