Финансиската немоќ ја „уби“ Барса, Депај на пат кон Торино?

Депај ќе го следи примерот на Вајналдум?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *