Фино му се погоди – Ван Бомел ќе ги предводи германските волци во ЛШ

Познатиот холандски тренер го прифати предизвикот и е нов тренер на четвртопласираниот тим во Бундеслигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *