Фода: И да загубиме од Македонија не е крај, ќе останат уште два меча за играње

Австрискиот селектор не е загрижен што 316 минути немаат постигнато гол, најави дека Алаба ќе игра во средина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *