Галатасарај го победи големиот должник за пехар во Турскиот куп

Турскиот гигант во меч со многу нервоза го победи бранителот на трофејот Акхисарспор во финалето на Купот и го освои пехарот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *