Гасперини не му верува на ВАР, па проверуваше на мобилен телефон (ФОТО)

Несекојдневна ситуација се случи на натпреварот меѓу Аталанта и Фиорентина

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *