Ги украдоа корнер знаменцата од „Олд Трафорд“, па гордо ги покажуваа низ Манчестер (Фото)

Фановите на Јунајтед вчера предизвикаа хаос, а порачаа и дека тие ќе одлучат кога да се игра дербито со Ливерпул.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *