Глупоста на Дрејмонд Грин и кош со сирената на Розиер му пресудија на Голден стејт (Видео)

Најдраматичниот меч во НБА лигата синоќа се одигра во Шарлот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *