Го освои САД опен, па одлучи да ги израдува мажите (Фото)

Јапонката фати идеален агол за сликање на позадината.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *