Ѓоковиќ е далеку од Федерер, но еден 40-годишник го сруши рекордот на Швајцарецот

Ветеранот не ни знаел дека го надминал постигнувањето на легендарниот Роџер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *