Ѓоковиќ го теши Медведев: Прашање на време е кога ќе ја освоиш првата гренслем титула

Откако го растури во финалето, Новак го фалеше рускиот тенисер дека му е меѓу најтешките противници во кариерата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *