Ѓоковиќ почна да зборува за семејството и не издржа, па заплака (Видео)

Емоциите беа посилни од сè.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *