Ѓоковиќ покажа каде се криел од бомбардирањето на НАТО (Видео)

Видеоматеријалот е подготвен пред почетокот на пандемијата со Коронавирус, а новинарот Греем Бејсинџер, кој му беше гостин на тенискиот ас го објави сега

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *