Со пола евро ќари 2.500 евра во Охрид, Челзи – Сити донесе одлични добивки во Тетово и Македонска Каменица (Фото)

Дерби-дуелот во Премиер лигата помеѓу Челзи и Манчестер сити, кој заврши без победник, но со голем број на голови, 4-4 (2-2), донесе фантастични добивки на редовни играчи на Sport Life во Тетово и Македонска Каменица.

МАЈСТОРИЈА ВО ОХРИД! СО ПОЛА ЕВРО ДОБИ НЕВЕРОЈАТНИ 2.500 ЕВРА

Мајсторски тикет ни пристигнува од Охрид. Со уплата од 30 денари, одигра систем 10 од 11, но ги погоди сите натпревари и ја доби максималната добивка од 149.551 денар. Сите 11 натпревари се одиграа во неделата, а квотите се движеа помеѓу 2.10 и 3.30. Заедничко за сите натпревари е тоа што беа потребни голем број погодоци, а такви беа мечевите коишто се одиграа вчера. Навистина неверојатен тикет.

СО УПЛАТА САМО ОД ТРИ ЕВРА, ИГРАЧ ОД ТЕТОВО СИ ЌАРИ 1.300 ЕВРА 

Играч на Sport Life од Тетово погоди пет натпревари со неверојатни квоти и со уплата само од 200 денари си ќари 80.039 денари. Типувачот во објектот Тетово 7 успеа да погоди дека на дуелот Челзи – Манчестер сити двете екипи ќе погодат и во првото и во второто полувреме и погоди квота од 14.2. И на натпреварот помеѓу Астон вила и Фулам беше погодена голема квота од 3.30, победа на домашната екипа и „гол-гол“.

Водството на Ливерпул на полувремето и победата на крајот со три гола на натпреварот против Брентфрод имаше квота од 2.45, додека ГГ и 3+ на дуелот Вест хем – Нотингам имаше квота од 2.15. Единствениот натпревар со квота помала од два беше онаа за 0-2 гола на мечот помеѓу Севиља и Бетис.

ПОГОДИ ТОЧЕН РЕЗУЛТАТ НА ПОЛУВРЕМЕ И СИ ДОБИ 57.000 ДЕНАРИ

Редовен играч на Sport Life од Македонска Каменица успеа да го погоди точниот резултат на полувремето од натпреварот помеѓу Челзи и Манчестер сити и со уплата од 1.000 денари доби 57.100 денари. Квотата за точен резултат на полувреме беше 67. Навистина храбро.

- Оглас -

Најнови вести