Голема трагедија – Златко Сарачевиќ победи на дербито и потоа почина од срцев удар

Веднаш откако даде изјава, му се слоши, па беше итно пренесен во болница, каде што е констатиран кобен срцев удар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *