Големата шестка казнета за Суперлигата, се воведуват ригорозни санкции

Англиската фудбалска асоцијација со строги мерки ќе спречи повторување на фијаското кое ја здрма фудбалска Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *