Големиот талент на Работнички се сели во италијанската Серија Б

Станковски од следното лето ќе ги брани боите на Монца.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *