Големиот Веспрем падна во Битола – Еурофарм славеше во СЕХА со 26:24

Еурофарм предизвика еуфорија во Битола со одлична игра и победа против унгарскиот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *