Халанд даде четири погодоци, а потоа излезе за да му отстапи место на детето кое има 44 гола во 17 меча

Испишана историја во Бундеслигата, заигра најмладиот фудбалер кој вчера наполни 16 години

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *