Хит снимка, судијата се изнервира по утката на Лаказет против Ливерпул (Видео)

Комичен момент го одбележа синоќешното дерби на „Енфилд“, судијата изгледа го имал Лаказет во својот тим на „Фантази“.

Слични вести...