И Американците се откажаа од СП, се знае и која е селекцијата на која ќе ѝ се посреќи како на Македонија

Мундијалот уште не е започнат, а веќе е хаос.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *