И тивкиот Кочов збесна: Знаевме како ќе играат и пак правевме глупости во финишот

Тренерот на МЗТ Скопје беше исклучително лут на своите кошаркари кои победија, но и непотребно се коцкаа во завршницата против Хелиос.

Слични вести...