Ибрахимовиќ конечно се огласи по инцидентот со Лукаку и демантираше само една работа

Беа соиграчи во Манчестер јунајтед, а синоќа за малку ќе се степаа за време на градското дерби меѓу Интер и Милан.

Слични вести...