Што си рекоа Ибра и Лукаку што збеснаа толку за да се тепаат? (Видео)

Златан прв се смееше на дербито, но на крајот Ромелу си замина со високо кренати раце.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *