Ибрахимовиќ со жестока изјава против Кристијано

Не е никаков предизвик да одиш во екипа која е веќе силна, смета Швеѓанецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *