Игор Ангеловски останува селектор на Македонија и за Европското првенство!

Челниците на ФФМ и селекторот постигнаа договор за нова соработка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *