Играа Партизан – Црвена ѕвезда, а сите гледаа во докторката на Брзата помош (ФОТО)

Партизан и Црвена ѕЗвезда минатата недела играа во ново дерби, кое на крајот заврши 1:1. Сепак, внимането на јавноста го привлече докторка која беше дел од итната медицинска помош откако камерата беше фокусирана кон неа.

Станува збор за Јелена Бокиќ, која беше дел од дежурниот тим и мораше да го проследи дербито на Вечните.

Погледнете дел од фотографиите на нејзиниот профил на социјалната мрежа „Инстаграм“.

 

 

 

- Оглас -

Најнови вести