Интересен е Супер типот на Sport Life, гостите се фаворити на 10 од 16-те натпревари со специјални коефициенти (Фото)

Понудата е со 12 фудбалски мечеви, три хокеи и еден ракометен меч од Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *