Изминатиот викенд играта 3+ беше добитна комбинација во Sport Life: Со три евра лесно до добивка од 900 евра (Фото)

Изминатиот викенд во Sport Life го одбележаа игрите на голови, кои се покажаа како вистинската комбинација за големи добивки. Редовен играч на Sport Life од Скопје со уплата само од 200 денари многу едноставно дојде до добивка од 54.274 денари.

На добитниот тикет беа одиграни 10 натпревари, сите во иста игра, 3+, која на крајот се покажа и како вистински избор. Квотите се движеа помеѓу 1.57 и 2.22, а головите се нижеа без поголеми проблеми.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести