Јирген Клоп мрази да гостува само на еден стадион

Кога и да играле неговите тимови таму, никогаш не победиле.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *