Јута газеше сè пред себе, а потоа наиде на магичниот Дончиќ (видео)

Далас стави крај на серијата од девет победи на најефикасниот тим во НБА-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *