Јуве пак прими гол, се мачи и против тим кој го газеше минатата сезона (Видео)

Во минатата сезона Старата дама двапати ја победуваше Специја со по три гола разлика, но сезонава е друга песна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *