Јувентус го официјализираше доаѓањето на Макс Алегри со слика од мапа на Минесота

Интересна е поврзаноста на американската сојузна држава со Алегри.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *