Кадетите против Јапонија ја бранат честа на европскиот ракомет

Самураите посакуваат првпат да победат некој тим од Стариот Континент.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *