Како загуби Реал Мадрид? Кралевите строго држеа дистанца од играчите на Шахтар (Фото)

Фотографијата од 56-тата минута на мечот со украинскиот тим ги покажа сите слабости на Кралскиот клуб и го доведе Зинедин Зидан на прагот на отказ.

Слични вести...