Капело: Меси е гениј, Роналдо не е!

Италијанскиот стратег вели дека на исто ниво се само Пеле, Марадона и Лео Меси.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *