Кек: Кој ќе ја потцени Македонија, скапо ќе плати, Германија најдобро знае

Селекторот на Словенија вели дека Македонија има квалитетен тим и не случајно ќе биде дел од ЕП, а ѕвездата на Аталанта откри дека ќе навива за нашата селекција на континенталниот собир.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *