Киксот на Стојковиќ го елиминира Партизан по 120 минути битка во Шарлроа (Видео)

Голманот на „црно-белите“ беше лошо поставен во 116-тата минута, а мудро искористи Резаеи со гол од слободен удар за победа на Белгијците од 2:1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *