Коефициентите за Македонија – Германија се исти како во март, нека биде и резултатот ист

Sport Life ги објави коефициентите за мега-дуелот во Скопје и пак Панцерите се големи фаворити, за нов спектакуларен подвиг на нашата репрезентација квотата е 11.3

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *