Кога игра Македонец во тимот Риека го освојува пехарот во купот

Дарко Велковски е третиот наш репрезентативец што како играч на Риека се радува на голема победа во финале на хрватскиот куп

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *