Кога самиот себеси не си веруваш: Резервирал момчешка вечер на Ибица, но сега мора да игра полуфинале на Вимблдон

Ривалот на Ѓоковиќ со пласманот меѓу четворицата најдобри ги помести сите останати планови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *