Комичен автогол го реши мостарското дерби (Видео)

Дефанзивец на Вележ си даде атрактивен авгогол за телевизиска шпица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *