Kопачките со коишто запиша хет-трик асистенции, Стерлинг ги подари на млад фан (видео)

Убав гест на ѕвездата на Манчестер сити, која царуваше на теренот во дуелот против Косово.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *