Кошмарен старт за Милан: Дуото Лукаку – Лаутаро го отвори дербито (видео)

По само пет минути игра Нероаѕурите ја затресоа мрежата на Донарума

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *