Куп на Македонија: Можно е во финалето да играат последните два освојувачи

Бранителот против Брегалница, Шкендија ќе се мери со стружани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *