Кутињо со прекрасен гол од слободен удар, Бразил прекина низа од пет меча без победа (Видео)

Кариоките приредија шоу на пријателскиот меч во Абу Даби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *